Button
1.png
white fade-01.png

צרפו את ילדכם למסע ללימוד 22 האותיות  בשיטה חדשנית ואומנותית במיוחד

2.png

העלייה לכיתה א' היא רגע מרגש במיוחד עבור הילדים שלנו ועבורנו ההורים, אבל לצד ההתרגשות ישנן התמודדויות רבות ולא מוכרות בין אם זה בפן הרגשי, החברתי או הקוגניטיבי. לכן הכנתי במיוחד עבור הילדים המתוקים שלנו הכנה מתאימה לקראת כיתה א' שתאפשר לילדים לבסס את הידע הנדרש עוד לפני ששנת הלימודים תתחיל, ותסייע להם להתפנות להתמודדות עם שאר האתגרים המצפים להם בבית הספר. 

כבר הרבה שנים שאני מלמד, בבית ספר ובמסגרת העסק שלי. כמורה למדתי איך ליצור מערכים שמהווים למידה משמעותית וכאמן למדתי איך להביא את האמנות ככלי לביטוי אישי.

 

אני מאמין בלמידה חווייתית. כשהילדים עושים דברים שהם נהנים מהם בעיני הלמידה היא הרבה יותר טובה, וזה הרעיון שעומד מאחורי הקורס האינטרנטי שיצרתי - יצירתיות, עשייה, יצירה ואווירה כיפית וקלילה שיוצרת למידה משמעותית.

הרשמו עכשיו במחיר מוזל של 197 ש"ח

צפו בחינם בלימודי האות א'

רוצים להמשיך ללמוד את שאר האותיות?

אז עם מה הילד שלכם יוצא בתכל'ס?

הילד ידע לכתוב את 22 האותיות האלף בית העברי בצורה מדויקת וחוייתית!

פיתוח קשר עין יד, מוטוריקה עדינה והקשבה לביצוע הוראות שנחוצים לפיתוח אסטרטגיות למידה.

פיתוח היצירתיות והדמיון, למידת מושגי יסוד באומנות כגון קו , צורה, צבע, טכניקות וכדומה

הטמעת אותיות האלף בית על ידי תומכי זיכרון  

Asset 29_4x.png
Asset 29_4x.png
Asset 29_4x.png
Asset 29_4x.png
רקעים לאתר (3)_edited_edited.jpg

ההדרכה הינה אישית ותבוצע באמצעות סרטוני הדרכה , בני 8-15 דקות כל אחד.  מותאם לגילאי 6-8

זה לא סוד שהלמידה , במיוחד בגיל הצעיר, צריכה להיות חוייתית כדי לעודד מוטיבציה ומעורבות. היום בעולם הגירויים הבלתי פוסקים כדי לייצר למידה משמעותית וחווייתית חייבים ליצור אקלים לימודי מתאים (והרי אין כמו הבית! או כל מקום שתבחרו) ביחד עם בחירת המועד המתאים ללמידה .בבוקר, בצהריים, בערב, אתם הבוס! בנוסף , בניגוד לכיתת לימוד שבה עוד 35 ילדים, ילדכם יכול לעצור את הסרטון כל פעם ולחזור על החומר הנלמד כדי לוודא 100% הצלחה.

עשית לי חשק, שגר אליי את הקורס!

הרשמו עכשיו במחיר מוזל של 197 ש"ח

רקעים לאתר (3)_edited_edited.jpg

שאלות ותשובות

האם  קורס זה מבוסס על שיטות הוראה? 

כמובן!  
המייסדים,אני (אדיר )ואשתי המדהימה נעמי ליבה (M.ED ניהול וארגון מערכות חינוך, b.ed הוראה וחינוך,  ו B.ed הוראת האמנות) עובדים לפי השיטות המקובלות במשרד החינוך. אופן כתיבת האותיות המוסכם במערכת החינוך ובדומה לספר "צלילים מספרים" {הנלמד בכיתות א' בכל הארץ} ושיטות מסורתיות וחדשות המפשטות את פעולת הציור לשלבים פשוטים וקלים ליישום. 

נשמע מעניין, ספרו לי עוד איך זה עובד 

מזינים את הפרטים שלכם באתר ומקבלים קישור פרטי לקורס המלא.

לאחר מכן - בוחרים שעה, מצטיידים בכלי כתיבה, מחק ,מחדד, מספר דפים, צבעים, בוחרים סביבה נעימה ללמידה ויצירה ויוצאים לדרך!

כמה זה עולה? והאם זה שווה את ההשקעה הכספית?

בוא נשאל אחרת, כמה היית מוכן להשקיע עבור חוויית ההצלחה של הילד שלך? כל סכום, נכון? אז בעבור מחיר של פחות מ-2 חוברות לימוד בחנות ספרים (!!)  אתם מרוויחים במחיר אטרקטיבי  שיעור פרטי וחווייתי אצלכם בבית ב-97 שקלים בלבד. לאחר התשלום תקבלו קישור לקורס האינטרנטי באימייל עם שם משתמש וסיסמא ייחודיים רק לכם :) 

שירלי כהן |  מורה להוראה מתקנת ומחנכת כיתות א' 

שלושת הילדים שלי השתתפו בקורס א' ב'  של אדיר. בת 5 וחצי, בן 7 (עם קשיי למידה ופער לימודי) ובן 11. כל אחד נהנה בדרך שלו! שיטת ההוראה נעימה להקשבה, פשוטה לביצוע ומבוססת על שיטות למידה שישנן במשרד החינוך. מומלץ מאד! אל תוותרו!

נראה קורס מעולה! 

אנחנו עדיין לא חברים באינסטוש? 
הגיע הזמן!

  • Pinterest
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
WhatsApp Image 2021-10-20 at 11.21.12.jpeg

aboutme

היי, קוראים לי אדיר לייבה ואני אמן מחנך. יצרתי מגוון סדנאות שמחברות בין הנפש היוצרת לבין הסביבה באמצעות מיזמים אמנותיים שונים כגון סדנאות קריקטורה, סדנאות ציורי קיר, איורים דיגיטליים, קריקטורות באירועים ועוד.